فروشگاه بانه جی اس ام

خرید آنلاین موبایل وتبلت از بانه

Contact Details :
Mobile : 09184140441-2
Email : banehgsm@gmail.com
امروز پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه بانه جی اس ام

فروشگاه بانه جی اس ام به منظور رفاه حال مشتریان خود و تسریع در عملکرد کاربران سرویس های ویژه ای را به منظور بهبود در ارائه ی عملکردهای این فروشگاه ؛ ارائه نموده است . کاربران در بانه جی اس ام می توانند ضمن دسترسی به محصولات دیجیتالی مورد نظر خود که البته هدف اصلی راه اندازی این فروشگاه نیز بوده است ؛ از امکانات دیگری جهت بالا بردن سطح اگاهی در خصوص فروشگاه و محصولات ودیگر برنامه ها و امکاناتی که از سوی ما برای دوستداران بانه جی اس ام تدبیر و طراحی شده است نیز از بانه gsm بهره ببرند .

کاربران عزیز می توانند با مطالعه ی این مقاله که به منظور بهینه سازی شرایط استفاده از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه بانه جی اس ام مهیا گشته ؛ در پیشبرد این هدف ما را یاری نمایند . فلذا خواهشمند است تا با دقت مفاد ارائه شده در این متن را بخوانید و از آن در راستای تامین نیاز های خود که از سوی بانه جی اس ام در خدمت شما قرار می گیرد استفاده کنید .

کاربران می توانند در وب سایت بانه جی اس ام به عنوان همراهان همیشگی ما از قسمت مربوط ثبت نام کنند و بدین طریق از امکانات ویژه ی ما در پروفایل شخصی خود با خبر شوند . البته فراموش نکنید که همچون دیگر ثبت نام هایی که هر شخصی در طول زندگانی خود به انجام می رساند ؛ ثبت نام و عضویت و ورود به پروفایل شخصی به عنوان یک کاربر بانه جی اس ام منوط به پذیرش قوانین و شرایطی است که از قضا کلیه ی آنها باز هم در جهت خدمت رسانی سالم و بی نقص به کاربران بوده و قبول آنها از سوی کاربر در نهایت برای خود شخص ذینفع می باشد .

تلاش بانه gsm برای مشتریان و کابران است و آنها را با آگاهی تمام در سیر یک خرید پیش می برد و اینکار را در وحله ی نخست از طریق مقالات نقد و بررسی که توسط کارشناسان ما تهیه می گردد و سپس اطلاعیه هایی که در حین عملیات خرید در پیش چشمان وی ظاهر می گرداند ؛ به عرصه ی حضور رسانده است . اکنون نیز می توانید به صورت کلی با شرایط و قوانین وضع شده در بانه جی اس ام که در اصل جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی می باشد بیشتر آشنا گردید و بدین ترتیب ثبت نام ها و ثبت سفارش ها و پرداخت هایی مطمئن و برگشت ناپذیر را در کمال اطمینان و آگاهی به انجام برسانید .

قوانین عمومی :

لازم است خاطر نشان کنیم که کلیه ی قوانین ضبط شده در بانه جی اس ام با مفاد تعیین شده تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از این نظر هیچ تمایزی را با قوانین حقوقی و اقصادی کشوری ندارد . که البته عملکردهای بانه جی اس ام نیز مطابق با همین قوانین و مقررات بوده و به هیچ وجه خارج از حیطه ی قانونی عمل نمی کند . از این جهت می توانیم به کاربران و مشتریان خود در بانه جی اس ام امنیت و صحت کار را ضمانتگر باشیم .

از آنجایی که قانون و رعایت آن شامل حال تمامی افراد می شود و عدم رعایت و نقض آن موجب هنجار خواهد بود فلذا مشتریان و کاربران در بانه جی اس ام نیز با نهایت احترام موظفند تا با رعایت قوانین پیش رو ؛ ما را در پیشبرد هدف خود که خدمت رسانی به مردم است یاری رسانند . از این رو قبول این قوانین به منزله ی اجرای بی چون و چرای آنها و بکارگیری شان با همان اصول وضع شده می باشد .

در ضمن در صورتیکه تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه بانه جی اس ام نیز که بر حسب احتمال و بر اساس شرایط موجود در آینده قابل وقوع است نیز از همین درگاه در بخش اطلاعات بانه جی اس ام قابل رویت و اطلاع رسانی است .

اطلاعات ما مطابق با تاریخ روز و وقایع تازه بروزرسانی می گردد و در اختیار کاربر قرار می گیرد . از این رواستفاده مستمر شما از سایت ضمن اگاهی از این تغییرات ؛ نشانگر پذیرش شما در قبال تغییراتی است که بواسطه ی تغییر شرایط بوجود خواهد آمد .

فراموش نکنید که بانه جی اس ام کاربران همیشه همراه خود را به سرعت از این تغییرات ناگهانی با خبر می کند و این یک مزیت برای کاربرانی است که در پایگاه اینترنتی ما عضو و همیشه فعال هستند .

تائید (شرایط و مقرارات) به معنی امضای این تعهد نامه در بین فروشنده و خریدار می باشد و هر دو طرف باید به این تعهدات عمل کنند

تعریف کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که با اطلاعات کاربری مندرج در فرم ثبت نام که توسط خود وی تکمیل و تایید گشته؛ جهت ثبت سفارش کالا و یا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات فروشگاه بانه جی اس ام اقدام می نماید .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

خاطر نشان می کنیم که بانه جی اس ام حافظ حریم شخصی مشتریان خود بوده و بدین منظور نام کاربری ، ایمیل و یا سایر اطلاعاتی را که بواسطه ی استفاده از خدمات بانه جی اس ام در اختیار وب سایت فروشگاهی ما قرار داده است را محفوظ نگه می دارد و به هیچ وجه استفاده ی ابزاری همچون تبلیغات را برای آنها متصور نمی شود .

حفظ اطلاعات کاربر در پرده ی اسرار از قوانین اساسی و ملزوم بانه جی اس ام می باشد .

متاسفانه امروزه سایت های تبلیغاتی بسیاری هستند که با خرید ایمیل کاربران از وب سایت هایی همچون وب سایت های فروشگاهی بدون اطلاع از صاحب اکانت و رضایت وی اقدام به ارسال لینک های تبلیغاتی می کنند تا هدف خود را پیش ببرند . همینجا ما این نوید و وعده را به کاربران خود عرض می کنیم که وب سایت فروشگاهی بانه جی اس ام کاملا از این قاعده مبرا می باشد و مدیریت با نظارت دقیق و بکارگیری روش های نوین و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تر تمامی تلاش خود را بر آن می گذارد که در راستای احترام به کاربر به هیچ وجه اجازه ی فاش شدن اطلاعات شخصی آنان را از حریم بانه جی اس ام ندهد .

کاربران و مشتریان گرامی بانه جی اس ام حتما توجه داشته باشند که تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی banehgsm.com/banehgsm.ir/banegsm.com/banegsm.ir بوده و مرجع دیگری ندارد و تنها آدرس اینترنتی که شما را در فضای مجای به ما وصل می کند www.banehgsm.com می باشد . ما با  روش های دیگری مانند ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و شماره های مندرج در سایت درصورت لزوم با  شما تماس می‌‏گیریم . کاربران جهت آگاهی از دیگر راه های ارتباطی به منظور اطلاع از آدرس‌‏ فروشگاه و شماره های تماس فروشگاه می توانند در بخش تماس با ما  ، وب سایت banehgsm به آنها دسترسی پیدا کنند و یا جهت برقراری ارتباطی سریعتر از بخش پتشیانی آنلاین استفاده کنند و با کارشناسان ما به صورت آنلاین مکاتبه نمایند .

ثبت و پردازش سفارش :

ثبت سفارش از سوی مشتری در کلیه ی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته ، حتی روزهای تعطیل میسر می باشد اما بررسی و پردازش سفارشات از سوی کارشناسان بخش فروش منوط به روزهای کاری بوده و سفارشات آنها رسیدگی می گردد .

پس از پیگیری سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بانه جی اس ام یک کد خرید از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل برای خریدار ارسال می گردد و پس از آن ؛ سفارش مربوطه در صف پردازش قرار می‏‌گیرد . رعایت دقت و هوشمندی در پیگیری سفارشات مشتریان از لحظه ی ثبت سفارش تا زمانی که محصول توسط ماموران فروش درب منزل در اختیار آنان قرار می گیرد از اهداف اصلی و اساسی فروشگاه بانه جی اس ام می باشد .

با این وجود ، در صورتی که موجودی محصولی درفروشگاه بانه جی اس ام  به اتمام برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه بانه جی اس ام محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند .

به منظور تسریع در پیگیری و ارسال سفارشات ؛ مشتریان موظفند تا فرم سفارش ارائه شده از سوی بانه جی اس ام را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند چرا که درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و در این صورت کلیه ی عواقب آن متوجه خود مشتری خواهد بود .

فروشگاه بانه جی اس ام مجاز است تا حتی به صورت ناگهانی توقف در پذیرش سفارشات جدید را به صورت موقت یا کامل در وب سایت خود لحاظ نماید که این امر مطمئنا به دلایل صلاحدید کارشناسان بخش فروش من جمله توقف تولید محصول و یا عدم وجود آن در انبار و … بسیاری موارد دیگر می تواند باشد که پیشبرد این امر نیز برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است . در چنین شرایطی هیچ گونه نگرانی مبنی بر ارسال سفارشات کاربرانی که تا پیش از قطع پذیرش سفارشات انجام گردیده وجود نخواهد داشت و سفارشات طبق روال به دست مشتریان خواهند رسید .

خسارت در هنگام حمل و نقل :

فروشگاه بانه جی اس ام همواره در تلاش است تا برای سفارشات مشتریان خود نهایت امانت داری را پیشه کند و محصولات را در نهایت صحت و سلامت ، بدون عیب و نقص فنی به صاحبان خود برساند . اما به هر حال امکان نقص و یا آسیب های احتمالی به هنگام حمل بار و یا اشکالات در بسته بندی شرکت سازنده همیشه وجود دارد که البته ما در بانه جی اس ام سعی خود را بر آن می گذاریم که در حداقل ترین شکل ممکن ، موارد فوق رخ ندهد . از طرفی شرکت‌‏های حمل و نقل معتبری که بانه جی اس ام جهت ارسال محموله های پستی خود به سراسر کشور قرار داد دارد از بهترین ها و مسئولیت شناس ترین ها بوده و در این خصوص نیز کمترین نگرانی برای کاربران وجود خواهد داشت . البته امتیاز دیگری که بانه جی اس ام نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی دارد آنست که در فرم تکمیل خرید اینترنتی انتخاب نحوه ی حمل و نقل و ارسال محصول ، اعلام بارنامه مرسوله نیز به دست خود کاربر (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه)

بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل (پست , پیک , بابربری) است و فروشگاه بانه جی اس ام در این ضمینه هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد. تنها در صورت معیوب بودن کالا بعد از تحویل ، بانه جی اس ام خسارت را جبران می‌‏کند.

معیوب بودن کالا بعد از تحویل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری بعد از تحویل سفارش به پشتیبانی(به صورت کتبی) اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه فاکتور به آدرس فروشگاه بانه جی اس ام مندرج شده در سایت ارسال شود و در بخش پشتیانی وب سایت توضیحات ارسال شود.

در صورت آسب های  نرم افزاری و سخت افزاری مشتری باید در عرض ۲۴ ساعت (بعد از تحویل کالا) باید در قسمت پشتیبانی سایت (به صورت کتبی)به فروشگاه اطلاع دهد و بعد از هماهنگی کالای معیوب را همراه با فاکتور به ادرس فروشگاه عودت دهد و بانه جی اس ام وظیفه دارد در کمترین زمان عیب را برطرف کند و برای مشتری خود ارسال کند.

توجه داشته باشید قبلا” از ارسال تیم بانه جی اس ام همه تست ها نظیر(اس ام اس . دوربین . شارژ. باتری . هندسفری . اینترنت . نصب برنامه . ال سی دی . تست بدنه .سیمکارت.تست صدا . تست لوازم ) را انجام دادیم بعد از دریافت توسط مشتری نیز ۲۴ فرصت تست برای مشتری هست.

سرویس مهلت تست :

در بانه جی اس ام همواره حق با مشتری است . حال حقی که از آن صحبت می کنیم مشمول تمامی موارد از زمانی که کاربر وارد سایت می شود تا زمانی که بسته ی مورد نظر خود را درب منزل تحویل می گیرد خواهد بود . وقتی کاربری محصولی را در بانه جی اس ام سفارش می دهد یک به یک کارشناسان از بخش فروش موظفند تا محصول ارسالی را در نهایت صحت و سلامت دست مشتری برسانند و این حق مشتری است که به هنگام تحویل با کالایی بی عیب و نقص چه از نظر بسته بندی و چه از نظر فنی روبرو شود . از همین رو در زمان تحویل محصول و هنگام حضور مامور پست ، تست بر روی کالای مورد نظر انجام می گردد تا در حضور وی مشتری از سالم بودن محصول خود اطمینان حاصل نماید و مشتری یک روز مهلت تست دارد در صورت وجود نقص بلافاصله در قسمت (تیکت یا جیمیل ) به فروشگاه اطلاع رسانی کنید (تاریخ تحویل,عیب نقص,شماره سفارش) را به فروشگاه اطلاع میدهدید . در نتیجه ما ضمانتگر خواهیم بود که محصولی بی عیب و نقص را به دستان شما می رسانیم و در صورت وجود هر گونه مشکل در کالا با هماهنگی(پشتیبانی) کالا مرجوع گشته و کالای دیگری ارسال خواهد شد . در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه بانه جی اس ام به اتمام رسیده باشد ، و فروشگاه بانه جی اس ام امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید درضمن لازم بذکر است که نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ می‌‏شود اما همینجا این اطمینان را به مشتریان محترم می دهیم که همیشه ۹۹ درصد محصولات با تعداد بالا در فروشگاه بانه جی اس ام موجود می باشند و در کمتر مواردی بدون اطلاع قبلی این موضوع به وقوع می پیوندد .

در نهایت لازم است به مشتریان عزیز بانه جی اس ام این هشدار را بدهیم که به هنگام تحویل کالا و در حضور مامور پست آنرا بررسی نمایند چرا که در صورتی مشتری کالای نا سالم تحویل بگیرد هیچ مسئولیتی شامل حال بانه جی اس ام نخواهد بود .

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و ارتباطات : 

مسئله ای که در تمامی وب سایت ها اعم از علمی تحقیقاتی ، فروشگاهی و … دیده می شود لینک های داخلی ایست که بر حسب نیاز به وبگاه های دیگر داده می شود . از این رو سایت فروشگاه بانه جی اس ام نیز از این قاعده مستثنی نیست و در بخش هایی لینک های داخلی که به وب سایت های مرتبط دیگری ارسال شده است در صفحات وب سایت ما مشاهده می گردد و به نوعی آگاهی و اطلاع رسانی شما را در بخش های مختلف بیشتر می نماید . فراموش نکنید که دادن لینک خارجی به وب سایت های دیگر صرفا به معنای مالکیت بانه جی اس ام و نظارت ما بر این سایت ها نمی باشد و بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی به شما را دارد و از این رو بانه جی اس ام هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ؛ نخواهد داشت . سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت بانه جی اس ام لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از بانه جی اس ام اداره می‌کنند، بنابراین سایت بانه جی اس ام نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت بانه جی اس ام باشد، خود برعهده خواهید داشت .

کاربران گرامی پیش از ثبت نظرات و پیشنهادات خود در خصوص عملکرد ما در بانه جی اس ام لازم است که به نکات ارائه شده در ذیل توجه داشته باشند چرا که در صورت عدم رعایت این موارد ثبت نظرات در بانه جی اس ام با مشکل روبرو خواهد شد :

نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی بانه جی اس ام درباره محتویات موجود در قسمت نظرات مشتریان نیست و تنها جنبه ی سلیقه ی شخصی کاربران را در مورد موضوعات مربوطه دارد و ثبت انها در قسمت مشخص به منزله ی تایید و یا عدم تایید از سوی بانه جی اس ام نمی باشد . و اما نکات لازم جهت ثبت نظر در بخش های تعبیه شده در بانه جی اس ام :

  1. برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد .
  2. نقد مناسب، نقدی است که به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند .
  3. انتظار می رود که در هنگام نوشتن نقد و بررسی در خصوص محصولات به دو عامل سطح قرار گیری محصول از نظر کیفی و قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده نهایت توجه شود چرا که این دو عامل در مشخصات فنی محصول بسیار تاثیر گذار خواهند بود فلذا دور از انصاف است که در مورد محصولات صرفا به جهت نام آنها به صورت مطلق صحبت گردد . در ضمن در این خصوص شما می توانید از بخش نقد و بررسی خود بانه جی اس ام نیز به طور موثر کمک بگیرید .
  4. به منظور احترام به حقوق سایر کاربران و صرفه جویی در زمان ترجیحا از نقل مطالب غیر ضروری در نقد ها اجتناب گردد .
  5. با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش‌های در نظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید .
  6. به منظور نمایش نظرات خود در بخش مربوطه باید توجه داشته باشید که از فونت فارسی استفاده نمایید .
  7. استفاده از ادبیات محترمانه از نکات اصلی و ضروری است که در حین ثبت نظر حائز اهمیت است . بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی دیگر، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود .
  8. ثبت اطلاعات شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید . هدف بانه جی اس ام حفظ اسرار کاربران و اطلاعات آنان است فلذا خواهشمند است که شما نیز در این امر ما را یاری رسانید .
  9. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند .
  10. ثبت نظرات به صورت ادبی با نگارش صحیح از ملزومات است و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایید .

سیاست قیمت گذاری :

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه بانه جی اس ام مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه بانه جی اس ام قیمت‏ هایی است که غالباً توسط تولید‏ کننده و یا تامین‏‌کننده ی اصلی محصول ارائه می گردد و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند . در ضمن لازم به ذکر است که بیشتر محصولات بانه جی اس ام شرکتی بوده که بر اساس کیفیت و اعتبار شرکت ، موارد مشابه امکاناتی قیمت گذاری می شود .

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه بانه جی اس ام نمی‌تواند قیمت تعداد بیش از ۱۰۰۰ عدد یا همان تعداد بالا کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه بانه جی اس ام موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت کاملا” رایگان و برعده فروشگاه می باشد . قیمت کلیه محصولات با هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود .

نمایندگی :

فروشگاه بانه جی اس ام در هیچ نقطه ‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و خرید فقط از طریق سایت بانه جی اس ام www.banehgsm.com و یا به صورت حضوری از فروشگاه انجام می گیرد. وهیچ شماره یا ایملی یا فروشگاه دیگری برای برقراری ارتباط و خرید نداریم ایمیل banehgsm@gmail.com شماره تماس ۰۹۱۸۴۱۴۰۴۴۱ + ۰۹۱۸۴۱۴۰۴۴۲ ادرس سایت www.banehgsm.com  میباشد قسمت ایمیل مربوط به درخواست و شکایت و هماهنگی بین مشتری وفروشگاه می باشد قسمت تماس شماره تماس باما مربوط به راهنمایی خرید می باشد

قوه قهریه  :

لازم بذکر است که کلیه ی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا خواهد بود و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه بانه جی اس ام هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود .

حفظ حریم شخصی کابران به امنیت کامل از وظایف اساسی فروشگاه بانه جی اس ام چه به صورت مجازی و چه به صورت حقیقی می باشد از این رو خواهشمندیم که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید تا پی گیری های لازمه از سوی مامورین ما در کوتاهترین زمان به انجام برسد خرید از فروشگاه بدین معنی است که مشتری و فروشگاه قوانین و مقررات را قبول کردند.