نقد و بررسی خرید موبایل از بانه

نقد و بررسی خرید موبایل از بانه

خرید موبایل از بانه 
این روزها ، شنیدن نام بانه می تواند یادآور کلیه لوازم خانگی ارزان با قیمت های مناسب باشد که از همه مهمتر بازارچه های مرزی آن است. که با 160 کیلومتر مرز با شمال عراق، سه بازارچه و یک مرز رسمی دارد و پیشتر پنج معبر کولبری با مجوز ورود ۷۵ قلم کالا نیز در امتداد این مرز فعال می باشد. علاوه بر این، دولت برای کمک به اشتغالزایی و کسب درآمد مرز نشینان ، معابری را برای ورود و خروج باز گذاشته و ساکنان این مناطق می ‌توانند با حضور در این بازارچه‌ ها و داد و ستد، کالاها زندگی و خانواده ‌های خود را تأمین کنند. شهر کوچک بانه با کمتر از یکصد هزار نفر جمعیت در استان کردستان واقع شده که بیش از 60 مجتمع تجاری و پاساژ در بانه وجود دارد و درمجموع بیش از هفت هزار باب مغازه دراین ۵۷ مجتمع تجاری فعالیت می ‌کنند.
 
شهر کوچکی که تا چند سال پیش جز تعداد محدودی مجتمع تجاری و مراکز کسب برای تأمین نیازهای معیشتی و روزمره مردم نداشت امروزه  دارنده تعداد زیادی مجتمع تجاری با بیش از ۶ هزار واحد کسب است. اما از آن جا که فعالیت اقتصادی و اشتغال غیررسمی اقتصاد مورد تأیید دولت نبوده و در آمارها به حساب نمی ‌آید و بسیاری از شاغلان اشتغال در قاچاق و فعالیت ‌های مربوط را پنهان می‌ کنند، از این رو آمار رسمی از شاغلان آن وجود ندارد. جدا از پیشرفت هایی که این شهر در زمینه وارد کردن انواع لوازم خانگی و صوتی تصویری داشته در عرصه موبایل نیز بسیار موفق عمل کرده و ازینرو تعداد زیادی از آمارها نشان دهنده خرید و فروش انواع گوشی و تلفن های همراه از برندهای مختلف با مدل های متنوع است که تقریبا توانسته نیاز هر کاربری را با هر نوع سلیقه ای که دارد پاسخگو باشد.
 
علاوه بر این وجود انواع سایت های فروشگاهی آنلاین، جدا از خرید و فروش اینترنتی محصولات توانسته شغل های زیادی ایجاد کند و از همه مهمتر با تحویل سریع کالاها به نقاط مختلف کشور، جایگاه خاصی میان کاربران اینترنت پیدا کرده است. یکی از سایت هایی که به طور تخصصی در زمینه خرید و فروش انواع گوشی های موبایل فروشگاه اینترنتی banehgsm است که با خرید محصولات طرح اصلی و شرکتی  از چین و دبی همچنین خرید محصولات اصلی استوک از هنگ کنگ و خرید محصولات اصلی از اقلیم کردستان ( سلیمانیه و اربیل ) با ارسال به تمام نقاط ایران و حتی فروش و تحویل در دبی، نیاز اکثر مشتریانش را برآورده کرده و در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده است. خرید موبایل از بانه خصوصا فروشگاه آنلاین بانه جی اس ام به شما در انتخاب آگاهانه و بسیار مناسب کمک خواهد کرد.
 
 
 

کانال تلگرام بانه جی اس ام

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha