نقد و بررسی گوشی های کلون ( فول کپی )

نقد و بررسی گوشی های کلون ( فول کپی )

نقد و بررسی گوشی های کلون ( فول کپی ) 
 
از آنجاکه رقابت ناسالم در تولید و طراحی گوشی های های طرح و فول کپی افزایش یافته در این میان تنها باید به گوشی های فول کپی از سوی کمپانی کلون اعتماد کرد که سابقه کاری اش هم اکنون در سال 6 فعالیت می باشد و کیفیت و کارایی این گوشی ها از هر لحاظ حرف اول را می زند بنابراین هنگام انتخاب این نوع گوشی های کلون دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد چراکه دوام و اطمینان از لحاظ کارکرد حرف اول را می زند. جالب است بدانید که گوشی های طرح اصلی انواع برندهای معروف از جمله، طرح اصلی سامسونگ، طرح اصلی htc، طرح اصلی سونی، طرح اصلی اپل آیفون و ... همگی در دستور کار کلون می باشد و البته هرساله با آمدن مدل های جدیدتر نیز این کمانی، خدمات خود را بروزرسانی می کند.
 
کلون چیست؟
 
بهترین گوشی های طرح از شرکت کلون را تنها در فروشگاه اینترنتی بانه جی اس ام تهیه نمایید و البته ما این تضمین را به شما خواهیم داد که بهترین گوشی های فول کپی با بهترین کیفیت در بانه جی اس ام به فروش می رسد و از همه مهمتر خبری از مدل های چینی یکبار مصرف و بی کیفیت با عناوین مختلف نیست، زیرا مناسب ترین گوشی های طرح اصلی توسط کمپانی کلون تولید می شود و در بانه توسط سایت banehgsm بفروش می رسد. بنابراین با خیال آسوده محصولات کلون را در دستان خود بگیرید زیرا کسی متوجه طرح بودن آن نخواهد شد. زیرا در گوشی های طرح، کمپانی کلون به طور بسیار حرفه ای و پیشرفته، چه در ظاهر و طراحی و چه امکانات نرام افزاری، آپشن ها را دقیق مانند اصل گوشی فول کپی کرده و  طوریکه هیچ ایرادی نمی توان از آن گرفت اما خوب است بدانید که تنها تفاوت در قسمت سخت افزار است حتی جنس بدنه گوشی نیز مانند مدل اصلی اش می باشد.
 
خدمات کلون در بانه جی اس ام 
 
کارشناسان ما در بانه جی اس ام، تنها قصد فروش این نوع گوشی ها را نداریم بلکه می توان به خدمات و پشتیبانی توانمند آنها نیز اعتماد داشت چراکه تمامی قطعات این نوع گوشی ها را در صورت نیاز به راحتی می توان در اختیار داشت و در نتیجه با خیال راحت گوشی طرح اصلی مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری کنید. اکثر گوشی هایی طرح اصلی که در بازار یافت می شوند با نام های مختلف و در نتیجه بدون امکانات و بی کیفیت به فروش می رسد که هیچگونه مسئولیتی بابت عدم کارکرد و سایر امکانات گوشی برعهده نخواهند گرفت. ولی شما در بانه gsm نه تنها می توانید با خیال راحت خرید کنید بلکه مراحل تست سلامت را نیز می توانید پشت سر بگذارید.
برای تهیه  سفارش محصولات کلون اصلا لازم نیست هزینه های زیادی پرداخت کنید چراکه از فروشگاه اینترنتی بانه جی اس ام بدون سروکار داشتن با واسطه ها می توانید با پرداخت قیمت مناسب و معقولی، گوشی مورد نظرتان را تهیه کنید. شما هنگامی که از بانه جی اس ام خرید کنید ، هزینه دلال در فروش را پرداخت نخواهید کرد و از همه مهمتر، هزینه اصلی را بابت کیفیت محصول، فول کپی بودن و طول عمر بالای محصول پرداخت می کند و در نتیجه با خیال آسوده آن را تحویل می گیرید.
 
 شباهت های مدل اصلی و فول کپی
 
لازم به ذکر است که در گوشی های طرح اصلی، شرکت کلون هم در ظاهر و هم امکانات، با اصل گوشی مورد نظر هیچگونه تفاوتی نمی توان پیدا کرد زیرا در سایز، اندازه نمایشگر، ابعاد بدنه، حالت قرار گیری درست جای سیم کارت، محل درست سنسورها و حتی جنس بدنه نیز، با اصل گوشی به طور فول کپی می باشد طوریکه به راحتی می توانید از تمام لوازم جانبی گوشی اصلی برای گوشی فول کپی تان استفاده نمایید. در قسمت آپشن و نرم افزاری گوشی ، حس و حال فول کپی بودن را همچنان انتظار داشته باشید تا جایی که تمامی آپشن ها درست همانند نمونه اصلی می باشد : ارم روشن شدن، اخطارها ، رام گوشی و محیط کاربری ۱۰۰% شبیه گوشی اصلی می باشد.
 
 

کانال تلگرام بانه جی اس ام

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha