نقد و بررسی شرکت گوشی چینی yestel یستیل موبایل

نقد و بررسی شرکت گوشی چینی yestel یستیل موبایل

نقد و بررسی شرکت گوشی چینی Yestel یستیل موبایل
 yestelنامی است که شاید برای عده ای آشنا باشد و برای عده ای دیگر خیر . بانه جی اس ام امروز اینجاست تا بسیاری از نام های نا آشنا که با عنوان برند تجاری در جای جای این جهان پهناور مشغول کار و خدمت رسانی می باشند را به نوای گوش های کاربران عصر تکنولوژی برساند . برندهایی که مدت هاست مشغول فعالیت اند و محصولات بنام و صاحب سبکی را در دسته ی خود روانه ی بازار نموده اند و حتی بسیاری از آنها این قدرت را دارند که با برندهای قدرتمندی که در همه جا نام و نشان آنها حک شده است ؛ به رقابت بپردازند اما متاسفانه بنا به دلایل مختلف حال یا به دلیل تجربه ی کم و یا قوای محدود نتوانسته اند همچون دیگر برندها نام و آوازه ی خود را در همه جا بگسترانند . اما اکنون baneh gsm به عنوان یکی از نمایندگان این شرکت ها در ایران و دبی قصد دارد تا در ضمن معرفی سبک و راه آنها و به نمایش گذاشتن مشخصات محصولات ساخت این کمپانی ها به صورت کاملا حقیقی در دنیای مجازی ، اقدامات لازم برای فروش آنها را نیز برای افراد علاقه مند تامین سازد .
تا کنون با برندهای چینی بسیاری در بانه جی اس ام آشنا شدید و از حیطه ی کاری و محصولات آنها نیز مطلعید . برند دیگری که بسیار معتبر شناخته شده و بیشتر در زمینه ی تولیدات محصولات طرح اصلی فعالیت می کند و اکنون قرار است در بانه جی اس ام به عنوان فروشنده شناخته شود ، یستل نام دارد . یستل نام یک شرکت چینی است که برند انحصاری خود را به نامYESTEL ثبت نموده است . این شرکت هم همانند دیگر شرکت های چینی از رتبه و جایگاه خوبی در کیفیت بندی محصولات عرضه شده برخوردار است و تقریبا ۵ سال است که از سابقه ی آن در تولید تبلت و گوشی های موبایل چینی می گذرد .
 YESTEL به عنوان یک شرکت های تک با تکنولوژی پیشرفته کاملا پویا ، خلاق و مدرن شکل گرفته است و بر اساس همین اصول نیز کار خود را پیش گرفته است . تکیه نمودن آن بر دانش و تکنولوژی در کنار هم موجب شده تا یستل همواره در تمامی تولیدات خود ، چه اورجینال و چه طرح بر استانداردهای تولیدات موبایل ، بازاریابی و خدمات متعهد باشد و کیفیت را به هیچ وجه فراموش نکند . دفتر مرکزی یستل در شنژن چین واقع شده است و گوشی موبایل از تولیدات اصلی این شرکت می باشد .
قرارگیری این شرکت به عنوان یک شرکت بین المللی در عرصه ی تکنولوژی و صنعت با سرمایه گذاری بسیار عظیم موجب شده تا ما در نهایت با محصولی کامل و پرفکت از کمپانی یستل مواجه شویم ، محصولی که مونتاژ شده ی آن در مرحله ی نهایی می تواند کیفیت بی نظیری را در پس تولیدات این شرکت به نمایش بگذارد . که در واقع YESTEL سعی نموده تا با بکارگیری آخرین تکنولوژی و حرکتی همگام با سرعت پیشرفت آن مطابق با نیاز بازار پیش برود و به تقاضای بازار به بهترین نحو پاسخ گوید .
 YESTEL از پرسنلی بسیار دقیق ، متخصص و ماهر متناسب با سبک کاری خود بر اساس علم و تکنولوژی در شرکت تولیدی خود بهره برده تا بتوانند خدمات خود را از مرحله ی نخست یعنی طراحی و ساخت تا مرحله ی بهره برداری به بهترین شکل ممکن و باب سلیقه و نیاز مشتری به بازار عرضه نمایند .
بنیان گذاران یستل به این امیدند که در آینده ای بسیار نزدیک ،  YESTEL یک نام تجاری شناخته شده در جهان خواهد بود و آینده ای روشن در انتظار ابداعات و ابتکارات این شرکت است .
ده سال پیش تلفن موبایل به عنوان یک ابزار ارتباطی لوکس که لوکس بودن و به اصطلاح کلاس آن مهمتر از مزیت و کارکرد ارتباطی آن بود ، شناخته می شد اما امروزه گوشی های موبایل به عنوان یک ابزار ضروری که برای پیشبرد زندگی امروز بشر بسیار کاربرد دارد و در کار روزانه و زندگی روزمره ی همه ی ما از کودک گرفته تا بزرگسال رایج شده ، کاربرد دارد و به نوعی به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی بشر مبدل گشته است .
تا جایی که ذهن یاری می کند آدمیان از همان عصر انسانهای نخستین گرفته تا به امروز که در دنیایی پیشرفته به سر می بریم در تلاشند که محیط پیرامون خود و هر چه در آنست را برای بهبود شرایط زندگانی خود تنظیم کنند و این شد که در عصر های مختلف ، بشر دست به ابداعات و اختراعات متنوعی زد که با گذشت زمان هر یک آداپته شدند و اکنون به شکلی مدرن در اختیار قرار گرفته اند . جهانی که ما امروز از آن با عنوان پیشرفته یاد می کنیم هیچ بعید نیست که در چند سال آتی قابل قیاس با آن همه کشفیات و پیشرفت های نوینی که احتمالا پیش روی ماست قابل قیاس نباشد .
YESTEL نیز همین روند و هدف را پیش گرفته است و متناسب با نیاز بازار محصولات خود را طراحی و روانه ی بازار می کند . نوید دیگری که بانه جی اس ام برای کاربران مشتاق یستل دارد آنست که این کمپانی در کنار ارائه ی کیفیتی قابل قبول به فکر بودجه ی کاربران نیز بوده است و محصولات خود را با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می نماید .
اکنون در بانه جی اس ام نیز قرار است تا محصولات طرح اصلی YESTEL را که از گوشی های کمپانی های سامسونگ و نوکیا و اچ تی سی و در کل برندهای مطرح و محصولات شاخص شان برگرفته شده است را با نازل ترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهیم . این محصولات هیچ تفاوتی را از نظر ظاهری با نمونه ی اورجینال خود ندارند و کاهش قیمت آنها در قبال برخی از مشخصات سخت افزاری به صورت کاملا استاندارد جبران شده است . از این رو زین پس می توانید با محصولات این کمپانی در بانه جی اس ام به بهترین نحو آشنا شوید . گوشی های یستل در نسخه های مختلف که در واقع نمونه ی طرح نسخه های اورجینال کمپانی های شناخته شده می باشند ؛ برای کاربران در رده بندی قیمتی بسیار مناسب عرضه شده اند .
اگر شیفته ی گوشی های شاخص شرکت هایی همچون نوکیا و سامسونگ و …. هستید اما به دلایل مختلف توانایی پرداخت بودجه ی در نظر گرفته شده برای آنها را ندارید و یا تمایلی به پرداخت هزینه های گزاف را ندارید می توانید به سراغ تولیدات کمپانی YESTEL بروید و از همان محصولات با همان شکل و شمایل در ازای پرداخت مبلغی ناچیز برخوردار شوید . اگر با این تفاسیر شما نیز یکی از علاقه مندان محصولات YESTEL شده اید و تمایل دارید که هر چه زودتر با ارائیات آن آشنا شوید در ادامه نیز با سری مقالات نقد و بررسی بانه gsm همراه باشید تا با اسامی محصولات و مهمترین مشخصات آنها از نزدیک آشنا گردید.

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha