نقد و بررسی شرکت موبایل چینی vika ویکا موبایل

نقد و بررسی شرکت موبایل چینی vika ویکا موبایل

نقد و بررسی شرکت موبایل چینی Vika ویکا موبایل
 Vika نامی کم و بیش آشنا در دنیای دیجیتال است که مدتی است در عرصه ی گوشی های موبایل به صورت فعال شناخته شده و به عنوان یکی دیگر از کمپانی های معتبر و مطرح چینی آغاز به فعالیت کرده است .همانطور که می دانید امروزه محصولات چینی بازار را قبضه کرده اند و بخش عظیمی از آن را در دست گرفته اند ؛ یکی از دلایل این محبوبیت هم وجود قیمت بسیار مناسبی است که کمپانی های چینی برای محصولات خود لحاظ نموده اند . اما شنیدن نام چین در کنار محصولات دیجیتالی همچون گوشی موبایل و تبلت و …. معمولا برای عده ای خوشایند نمی باشد اما لازم است برای اطمینان خاطر این قبیل افراد ذکر کنیم که امروزه چین به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه شرکت های بزرگ و کوچک بسیاری را در دل خود پرورانده که از همه ی آنها نیز نباید ترسید .
 ترس به این معنا که شاید در پس زیبایی ظاهری محصول از کیفیتی قابل قبول خبری نباشد . قبول داریم که شرکت های درجه ی دو و سه چینی هم وجود دارند که تنها با فکر فروش بیشتر پیش می روند و همه چیز را نیز فدای این هدف خود می نمایند . که در همین حین کیفیت و نیاز مشتری نیز نادیده گرفته می شود و محصولی فوق العاده کم کیفیت روانه ی بازار می گردد کهفقط و فقط فروش بیشتر را به ازای قیمت بسیار پایین برای کمپانی سازنده دارد و دیگر هیچ که این اصل می تواند به بازار تکنولوژی ضربه ی مهلکی را وارد کند . به هر حال این شرکت ها وجود دارند و توسط عوامل مختلف محصولات خود را به بازار تزریق می کنند .
 
اما در این میان شرکت های بسیاری همچون ویکا ، سی سی ای تی ، ویسان و بسیاری دیگر که بانه جی اس ام به صورت مستقیم با آنها فعالیت می کند و به عنوان نماینده ی فروش آنها محصولات را مستقیم و بدون دخل و تصرف از شرکت می گیرد و با مشخصات اصلی راهی بازار می کند نیز وجود دارد که به نحوی صحیح و با تکیع بر استانداردهای ارائه شده فعالیت می کنند و محصولات درجه ی یک و با کیفیتی را به دست مشتری می رسانند . از این رو شرکت های چینی درجه ی یک بسیاری در چین فعالیت می کنند که با وجود سابقه ی کم و یا زیاد خود و به دلیل دارا بودن کیفیت ایده آل و شناخت خواست و سلیقه ی مشتری توانسته اند با اکثر کمپانی های بنام امروزی دست به رقابت بزنند و محصولات خود را در حجمی وسیع روانه ی بازار نمایند .
اما مشتری با اطلاع رسانی دقیق از فروشنده ،خود می تواند شرکت های درجه ی پایین را از حیث کیفیتی جدا کند ، آنها را بشناسد و به نیاز خود پاسخ گوید . در این بین بانه gsm نیز که با گرفتن نمایندگی شرکت های چینی در ایران و دبی و کردستان عراق دست به فعالیت در این عرصه زده ، قبل از هر چیز وظیفه ی خود می داند که مشتری را از مشخصات دقیق محصولات ارائه شده و حتی نوع فعالیت کمپانی سازنده آگاه سازد و پس از آن در مرحله ی نهایی انتخاب را بر عهده ی خود مشتری بگذارد . اگر تا کنون با بانه جی اس ام همراه بوده باشید احتمالا می دانید که ما در بانه جی اس ام به هیچ وجه قصد فریب مشتری را نداشته و نداریم و با وجود آنکه وبسایت ما یک وب سایت فروشگاهی می باشد قبل از آنکه طبق هدف اصلی وبسایت های فروشگاهی ؛ بیننده را به مشتری تبدیل نماییم در تلاشیم تا اطلاع رسانی خالصانه ای را در مورد محصولات خود از هر درجه ی کیفی که می باشند برای کاربران خود داشته باشیم که این امر توسط مقالات نقد و بررسی ما با نمایان ساختن نقاط قوت و ضعف محصولات امکان می پذیرد .
ویکا – vika که به تازگی وارد بازار ایران شده و ممکن است به گوش عده ای آشنا نباشد یکی از آندست کمپانی های چینی معتبری است که به صورت کاملا تخصصی و با بکارگیری کادری متخصص ، کارآزموده و مجرب اقدام به طراحی و تولید محصولات می نماید و با در رأس قرار دادن کیفیت و پاسخگویی به نیاز مشتری در زمینه های مختلف به عنوان هدف اصلی خود و همینطور در نهایت تعبیه ی قیمتی بسیار مناسب ؛ توانسته به خوبی جای خود را در ویترین مغازه ها و پس از آن دل مشتری به خوبی باز کند .
شرکت چینی vika ضمن آنکه در پایین بودن قیمت محصولاتش شهرت دارد ، سعی نموده تا کیفیت ایده آلی را حتی برای ارزانترین های خود لحاظ نماید و ازین سو جا دارد خاطر نشان کنیم که ارائه ی قیمت مناسب از سوی این کمپانی صرفا به منزله ی پایین بودن کیفیت نیست . شما می توانید سطح کیفی محصولات ارائه شده را با بررسی مقالات ما در خصوص محصولات این شرکت بشناسید و به جزئیات آنها پی ببرید .
Vika که به صورت تخصصی بر روی ساخت گوشی های موبایل از مبتدی تا حرفه ای و هوشمند فعالیت می کند تا به امروز محصولات متنوع و کثیری را روانه ی بازار کرده که ما امروز به عنوان نماینده ی رسمی این شرکت چینی بر آن شدیم تا ضمن آشناسازی شما با این محصولات ، آنها را با همان کیفیت اولیه برای شما عرضه بداریم .
لازم بذکر است که ویکا در گوشی های خود از بهترین ها استفاد می کند و این بهترین ها را در تمامی اجزا من جمله صفحه نمایش ، پردازنده و رم و دیگر قسمت های مهم پیاده می نماید و در نهایت تناسبی را بین کیفیت اجزا ارائه شده ؛ ارائه می نماید که نه تنها کیفیت قابل قبول و یکنواختی را برای کاربر عرضه می کند بلکه با پیاده سازی این کیفیت بر روی ظاهر اسمارت فون ها درصدد است تا چشم بیننده را نیز از محصولی که بابت آن هزینه می کند راضی نگه دارد .
از این رو خدمات این کمپانی فقط و فقط به بکاگیری تجهیزات داخلی مبسوط نمی شود و در طیفی وسیعی و طراحی بسیار شیک و در عین حال ساده از پس نیاز کاربرانی که به ظاهر اسمارت فونشان نیز اهمیت می دهند بر آمده است .
در نهایت اگر شما جزو اندسته از افرادی هستید که خواسته های سطح بالایی را از یک اسمارت فون دارید اما توانایی مالی برای دسترسی به آنها را ندارید ، کمپانی ویکا برای شما پیشنهادات ویژه ای را دارد که زین پس ما آنها را در بانه جی اس ام برای شما کاربران گرامی عرضه می داریم .
با طیف وسیع گوشی های چینی ویکا از نظر کارکرد و ظاهر و قیمت هر کاربری با هر سلیقه ای در این بازار شلوغ و پر هیاهو که سبک های مختلفی را پیروی می کند ؛ می تواند به خواسته ی خود بر اساس ارجعیت هایی که برای محصول مورد نظر خود قائل است دسترسی پیدا کند و فراموش نکنیم که این مهم در بانه جی اس ام براحتی هر چه تمام تر به انجام می رسد ، تنها کافیست که بر اساس نیاز خود انتخاب کنید ، مابقی را به بانه جی اس ام بسپارید .

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha