معرفی شرکت چینی گوشی موبایل zaetek

معرفی شرکت چینی گوشی موبایل zaetek

معرفی شرکت چینی گوشی موبایل ZAETEK
شنزن شهر کوچکی است که شرکت های بسیاری را با قدرت های بزرگ در عرصه ی دیجیتال و تولید محصولات الکترونیکی در دل خود جای داده است . در این میان شرکتی به نام zaetek نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از این قدرت های بزرگ شناخته می شود که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۶میلادی آغاز نموده و تا اکنون نیز پس از کسب تجربه های کثیری در این وادی و همینطور رأس قرار دادن کیفیت مورد نظر کاربر توانسته به خوبی از پس انتظاراتی که کاربران در طی این چند سال داشته اند ، بر آید . 
تمرکز اصلی شرکت چینی zaetek بر فروش محصولات الکترونیکی من جمله تلفن های هوشمند و تبلت قرار گرفته که ارسال آنها به دبی ، روسیه ، برزیل ، پاکستان و عربستان صعودی و ایران و …. با نمایندگی انحصاری از شرکت اصلی جهت بهره مندی از محصولات در سطحی جهانی توسط کاربران علاقه مند صورت می گیرد که اتفاقا نمایندگی فروش آن در ایران و دبی در دست بانه جی اس ام قرار دارد و بهترین محصولات zaetek را با نازل ترین قیمت به صورت اورجینال در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار می دهد .
از سال ۲۰۰۶ تا به حالا کمپانی zaetek در حال توسعه بوده و با کنترل کیفیت در راستای بهتر شدن آن و همینطور ارائه ی قیمت مناسب و کاربر پسند برای محصولات سعی نموده تا این توسعه و پیشرفت را به وضوح به پیش چشم کاربر برساند . از سال ۲۰۰۶ این شرکت سعی نموده تا با کم کردن هزینه های اضافی و ناکارآمد محصولی با کیفیت و از هر جهت مطمئن و البته با قیمت مناسب را به دست کاربر برساند تا تمامی اقشار بتوانند از لذت داشتن گجتی زیبا با بالاترین کیفیت اما نازل ترین قیمت بهره مند شوند .
 zaetek با ایجاد همکاری های استراتژیک بادوام و با ثبات با بسیاری از کشورهای خاورمیانه سعی نمود تا پایه ی محکم و خوبی را برای تولیدات بزرگ تر در حجمی وسیعتر را برای شرکت رقم بزند و از طرفی راهی باشد برای ترویج نام این کمپانی در میان رقبای قدر و بروز . از این رو zaetek مجوز استفاده از نام تجاری Pierre Cardin را گرفت و به نمایندگی انحصاری محصولات WIPO Class9 در غرب آسیا تبدیل گشت . این کمپانی به صورت کاملا حرفه ای و با دارا بودن کادری مجرب محصولاتش را به نوعی برای خود برند می سازد بدین ترتیب که محصولات این شرکت کاملا انحصاری از خود شرکت بوده و براحتی در هر جای دنیا می توان اثر آن را بر روی محصولات مختلف مشاهده کرد .
در نهایت و در یک خط عبارتی را که می توان به کمپانی zaetek و فعالیت آن نسبت داد چیزی نیست جز عملکرد فعال این کمپانی که فلسفه ی فعالیت خود را بر مبنای مردم محوری ، صداقت ، نوآوری در تکنولوژی و همکاری و کیفیت قرار داده است .بانه جی اس ام همیشه به فکر مشتری بوده است و این تفکر تنها به برآورده ساختن توقع و نیاز کاربران از محصولات الکترونیکی چون موبایل و تبلت محدود نمی شود بلکه می توان آنرا در راستای توجه به قدرت خرید مشتری نیز بسط داد .
 از این رو این بار نیز همچون همیشه به سراغ یکی دیگر از شرکت های چینی رفته ایم که هدف این شرکت نیز با بانه جی اس ام در یک راستا قرار دارد یعنی توجه به مشتری در وحله ی نخست . از طرفی طبق توضیحات ارائه شده کمپانی zaetek محصولات خود را بخوبی در شرق میانه عرضه کرده و با پذیرش نمایندگی از این نقاط ؛ محصول اورجینال را بدون دخل و تصرف در اختیار مشتری قرار می دهد .همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره نمودیم نمایندگی رسمی zaetek در ایران و دبی بر عهده ی BANEHGSM بوده که می تواند شرایط بسیار ایده آلی را برای کاربران علاقه مند به محصولات zaetek بوجود آورد .
 محصولات این کمپانی چینی که در دسته ی محصولات درجه ی یک و بسیار با کیفیت چینی قرار می گیرند از طراحی مدرن با معماری دقیق بهره برده اند که براحتی می توانند کاربران بسیاری را با سلیقه های مختلف در جای جای این کره ی خاکی به خود جذب نمایند . ظرافت و هوشمندی در تمامی گوشی های هوشمند و تبلت های عرضه شده از این کمپانی به وضوح دیده می شود و می تواند یک نقطه ی قوت بسیار عالی در کنار قوای بالای سخت افزاری برای محصولات zaetek که قرار است در بانه جی اس ام با هم به نقد و بررسی آنها بپردازیم و آنها را برای شما عرضه بداریم ؛ باشد .
این محصولات که شامل تبلت و اسمارت فون نیز می شوند ؛ با نازل ترین قیمت و با برند اصلی کمپانی سازنده در اختیار مشتری قرار می گیرند و کلیه ی مشخصاتی که قرار است از آنها در مورد محصولات حرف بزنیم همانی است که به عینه از کار با گجت ها بدست آمده است ؛ نه کمتر و نه بیشتر چرا که اگر تنها کمی با بانه جی اس ام همراه بوده باشید احتمالا تاکنون متوجه شده اید که ما هم همانند zaetek که پیش تر به اصول فلسفی آن اشاره نمودیم بر مبنای صداقت و احترام به مشتری گام بر می داریم تا ضمن آگاه سازی کاربران از آنچه برایشان ارائه نمودیم بتوانیم راهی را پیش رویشان بگذاریم تا در نهایت به انتخابی از سوی خود مشتری برسیم .
 چرا که تمامی تلاش ما برای خرید راحت مشتری است و این خود کاربر است که باید پس از شناخت سلیقه ها و خواسته های خود و پس از آن شناخت داشته های محصول به همان ابزاری که مناسب خواسته ها و سلیقه ی وی است دسترسی پیدا کند . هدف ما نیز همگام نمودن این دو عامل یعنی مشتری و گجت باب میل او با توجه به آگاهی خود اوست . فراموش نکنید که در بانه جی اس ام انتخاب با خود مشتری است و صداقت اساس اصلی کار ما . برای شناخت بی پرده ی این محصولات زین پس نیز با ما در بانه جی اس ام همراه باشید .

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha